13 listopad 2023

Zakopianka zablokowana po zderzeniu dwóch samochodów w Jaworniku

zdjęcie: Zakopianka zablokowana po zderzeniu dwóch samochodów w Jaworniku / pixabay/2029265
Po zderzeniu dwóch aut osobowych zablokowana jest droga krajowa nr 7, czyli zakopianka, w Jaworniku w kierunku Myślenic. W wypadku ranne zostały dwie osoby – podał dyżurny krakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
REKLAMA

Według przekazanych informacji do zderzenia dwóch aut osobowych doszło w poniedziałek wieczorem w Jaworniku na skrzyżowaniu dk7 z drogą wojewódzką nr 955. Zablokowana jest jezdnia w kierunku Myślenic. Przewidywany czas utrudnienia to około dwie godziny.(PAP)

autor: Rafał Grzyb

rgr/ jann/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Rabka
-2.7°C
wschód słońca: 07:20
zachód słońca: 15:41
Koronawirus
małopolskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Rabce