20 listopad 2023

Utrudnienia na krajowej 28 w Tomicach po wypadku

zdjęcie: Utrudnienia na krajowej 28 w Tomicach po wypadku / pixabay/3291320
Utrudnienia występują na drodze krajowej 28 w Tomicach koło Wadowic, gdzie w wyniku potrącenia ranny został pieszy. Wprowadzono tam ruch wahadłowy – zakomunikował w poniedziałek Daniel Wiśniewski z punktu informacji drogowej krakowskiego oddziału GDDKiA.
REKLAMA

„Utrudnienia mogą potrwać do godziny 12” – podał Wiśniewski.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 10. Samochód osobowy potrącił pieszego. Szczegóły zdarzenia ustalą policjanci.

Droga krajowa 28 łączy Zator w województwie małopolskim przez Nowy Sącz, Krosno i Przemyśl z przejściem granicznym z Ukrainą w Medyce. (PAP)

autor: Marek Szafrański

szf/ apiech/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Rabka
-2.7°C
wschód słońca: 07:20
zachód słońca: 15:41
Koronawirus
małopolskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Rabce