10 listopad 2023

Policja bada okoliczności śmiertelnego wypadku w Witkowicach

zdjęcie: Policja bada okoliczności śmiertelnego wypadku w Witkowicach / pixabay/8122195
Policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku w Witkowicach blisko Kęt. W czwartek późnym wieczorem pod kołami alfa romeo zginął 64-latek. Mężczyzna leżał na drodze – poinformowała w piątek rzecznik policji w Oświęcimiu asp. szt. Małgorzata Jurecka.
REKLAMA

„Z wstępnych ustaleń wynika, że 19–letni mieszkaniec gminy Kęty kierując alfa romeo najechał na leżącego na jezdni 64–latka. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny” – podała Jurecka.

19-latek był trzeźwy.

Jak dodała, szczegółowe okoliczności policjanci ustalają pod nadzorem prokuratora. „Zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji, która wykaże bezpośrednią przyczynę zgonu” - oznajmiła. (PAP)

Autor: Marek Szafrański

szf/ ok/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Rabka
-4.4°C
wschód słońca: 07:20
zachód słońca: 15:41
Koronawirus
małopolskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Rabce