15 listopad 2023

Autostrada A4 w kierunku Rzeszowa zablokowana po kolizji dwóch aut dostawczych

zdjęcie: Autostrada A4 w kierunku Rzeszowa zablokowana po kolizji dwóch aut dostawczych / pixabay/593386
Jezdnia autostrady A4 w kierunku Rzeszowa jest zablokowana pomiędzy węzłami Brzesko i Tarnów z powodu kolizji dwóch samochodów dostawczych. Wprowadzono objazd na węźle Brzesko. Utrudniania mogą potrwać nawet dwie godziny.
REKLAMA

Jak przekazał w środę dyżurny krakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, w zderzeniu dwóch samochodów dostawczych nikt nie ucierpiał, ale jezdnię w kierunku Rzeszowa blokują oba pojazdy, których nie da się przemieścić na pas awaryjny.

„Jezdnia może być zablokowana nawet dwie godziny” - zapowiada przedstawiciel GDDKiA. W związku z tym dla jadących w kierunku Rzeszowa wprowadzono objazd na węźle Brzesko.(PAP)

autor: Rafał Grzyb

rgr/ maak/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Rabka
-4.4°C
wschód słońca: 07:20
zachód słońca: 15:41
Koronawirus
małopolskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Rabce