6 listopad 2023

Utrudnienia na DK44 w Babicach; zderzenie samochodu i autobusu

zdjęcie: Utrudnienia na DK44 w Babicach; zderzenie samochodu i autobusu / pixabay/72213
Utrudnienia występują na drodze krajowej 44 w Babicach, gdzie w poniedziałek wieczorem zderzył się samochód osobowy z autobusem komunikacji miejskiej. Policja wyznaczyła objazdy drogami lokalnymi – podał Mariusz Podolecki z krakowskiego punktu informacji drogowej GDDKiA.
REKLAMA

Do wypadku doszło około godziny 17. Jak zakomunikował krakowski punkt informacji drogowej, w wyniku zderzenia samochodu i autobusu poszkodowana została jedna osoba. Na drodze powstał zator w obu kierunkach: zarówno w stronę Tychów jak i Oświęcimia.

Policja wyznaczyła objazd drogami lokalnymi. Szosa zostanie udrożniona najprawdopodobniej około godziny 19.

Droga krajowa 44 prowadzi z Gliwic przez Tychy, Oświęcim, Zator, Skawinę do Krakowa. (PAP)

Autor: Marek Szafrański

szf/ jann/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Rabka
-2.7°C
wschód słońca: 07:20
zachód słońca: 15:41
Koronawirus
małopolskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Rabce